KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16348264

nr 1634 8264

Oljemålningar

2 st, Alwin Dahl (1889-1971), landskap, "Skogsvägen & Höstdag Sjöholmen". Signerade. Olja på duk respektive pannå, 24x22 - 27x31 cm, yttermått inklusive ram: 34x32 - 37x41 cm

måndag 5 augusti 2024
kl 18:46:53